Kas mes?

Advokato Ramūno Džiugo kontora įsteigta 2011 metais, jos buveinė yra Klaipėdos mieste. Kontora teisines paslaugas teikia visoje Lietuvoje.

Advokato kontoroje šiuo metu dirba advokatas, turintis daugiau nei 16 metų teisinio darbo stažą.

Mes suprantame, jog profesionalios paslaugos yra paremtos tarpusavio pasitikėjimu ir bendradarbiavimu, todėl stengiamės būti klientų partneriais, nuo kurių priklauso ne tik mūsų pačių, bet ir klientų verslo sėkmė.

Teisines paslaugas siekiame teikti atsižvelgdami į kliento poreikius, vertindami ir taupydami jo laiką, būti nuolat pasiekiami, nemažą dalį paslaugų savo Klientams teikiame naudodami jiems priimtinas elektronines ryšio priemones (elektroninį paštą, Skype ir kt.) ir informacijos pateikimo būdus.

Kontora taiko sąžiningus ir konkurencingus paslaugų įkainius, visuomet ieškome maksimaliausio sprendimo minimaliausiomis sąnaudomis. Nuolatiniams Klientams taikomi itin patrauklūs paslaugų įkainiai.

Suprasdama, jog dalis asmenų dėl savo sunkios finansinės padėties negali pasinaudoti teisine pagalba, kontora, įvertinusi problemos specifiškumą ir sudėtingumą, bei kitas kontoros nuomone reikšmingas aplinkybes, teikia teisines paslaugas neatlygintinai (pro bono).

Savo veikloje kontora vadovaujasi šiomis vertybėmis:

     Efektyvumas ir orientacija į klientą

     Besąlygiškai laikytis advokatų profesinės veiklos etikos

     Aukščiausių profesionalumo standartų laikymasis

     Sąžiningumas ir nuoseklumas

     Iniciatyvumas ir nuolatinis tobulėjimas

Ką mes darome?

Kontora teikia įvairaus pobūdžio teisines paslaugas (konsultacijos teisiniais klausimais, įvairių dokumentų, sutarčių rengimas), atstovauja Klientus teismuose, kitose valstybinėse institucijose, taip pat dalyvauja derybose, darbo grupėse bei susitikimuose. Daugiau informacijos čia.

Kontora teikia paslaugas ne tik fiziniams asmenims, bet ir pradedantiems verslą įmonėms, vidutinėms bei didelėms įmonėms.

Kontoros advokatas nuo 2000 metų dirbdamas finansų (bankininkystės) srityje yra sukaupęs didelę patirtį šioje srityje, nuolat atstovauja kredito įstaigų interesus teismuose. Didžiuojamės, jog kontorą pripažįsta ir rekomenduoja kaip kompetentingą Lietuvoje veikiančios kredito įstaigos.

Kodėl verta pasirinkti mus?

Todėl, kad mes visuomet įsiklausome į Kliento norus ir poreikius, turime sukaupę patirties įvairiose teisės srityse, paslaugas teikiame savalaikiai, profesionaliai, konkurencingomis kainomis bei efektyviai. Be to, paprastai pirmoji konsultacija yra nemokama.

Esami kontoros Klientai mus renkasi dėl to, jog jie žino, jog mes vykdome savo pažadus ir jie gali mumis pasitikėti. Pasitikėjimas yra didžiausia kontoros vertybė.

Kontora yra pasiruošusi padėti išspręsti Jūsų teisines problemas ir iškilusius klausimus, todėl nedelskite ir susisiekite su mumis.

Tapkite mūsų Klientu ir MES PATEISINSIME JŪSŲ PASITIKĖJIMĄ.