2017-07-24

2017 m. liepos 21 d. Klaipėdos apygardos teismas atmetė atsakovo apeliacinį skundą ir paliko nepakeistą pirmosios instancijos teismo sprendimą, priteisė bylinėjimosi išlaidas. Atsakovas ir jo atstovas (vienos iš žinomų uostamiesčio advokatų kontoros advokatas) apeliaciniu skundu įrodinėjo, jog pirmosios instancijos teismas dėl ginčo esmės nepasisakė, pažeidė proceso normas, nesuteikė galimybės įrodinėti, nes atmetė prašymus dėl papildomų įrodymų išreikalavimo ir t.t.

Apeliacinės instancijos teismas nustatė, jog pats atsakovas nepasinaudojo jam suteikta teise į teisminę gynybą, neįrodinėjo ieškovo ieškinio nepagrįstumo, nenurodė aplinkybių, kodėl negali patys pateikti reikalaujamų dokumentų bei kokios aplinkybės trukdė tai padaryti ir pan. Apeliacinės instancijos teismas konstatavo, jog pirmosios instancijos teismas tinkamai aiškino materialinės ir proceso teisės normas, priėmė teisėtą ir pagrįstą sprendimą.

Šioje civilinėje byloje dėl skolos priteisimo pirmosios ir apeliacinės instancijos teisme dokumentus rengė ir teisme atstovavo advokatas Ramūnas Džiugas.